13 Kasım 2012

son zamanlarda

     İznime ayrıldım 2 haftalığına Elanın gecikmeli mevlüdünü yapacağız hayırlısıyla haftaya. Annem gelecek inşallah kısmetse özlemişim annecimi yaa    Gelelim Ela'ya...
 Ela yarın itibarıyla 4 aylığınıda devirmiş bulunmakta :) ne çabuk geçiyo zaman anlamadım gitti.. çok uslu maşallah boncuğuma. hiç sorunumuz olmadı bizim gazdı kabızdı iştahsızdı inşallah he böyle devam eder. 
 Elanın sevdikleri ilk başta Elma püresi :) çok çabuk bitiriyo fazlasına kaçmıyoruz günde 1 dilim elmayı cam rendeden geçirip veriyoruz Elma püresi bitti ağzını silecekken peçeteyi de yemeye çalışıyo  bıraksak herşeyi silip süpürecek neredeyse.
   
''Çok hareketli oldun bebeğim yalnız kalmayı sevmiyorsun ille yanında biri olması gerekiyo. Gece uykuların konusunda maşallah diyorum sabaha kadar sorunsuz uyuyorsun meme isteyince ağlayıp memeyi bulunca memede uyumaya devam ediyorsun. Yatarken kalkmaya çalışıyorsun sonra bi pırttt yapmaların çok komik oluyo tontişim benimmmm :) 
  Saçları yolmayı sevindiğin veya kızdığın zaman yüzümüze yapışıp yalamalarınla çok tatlı oluyosun binada bulunan teyzelerin hergün sevmeye geliyo seni canı sıkılan kapımıza dayanıyo senin sayende sıkıntıları gidiyo bir gülüşün herşeye bedel bebeğim....''
   

(koltuklarda örtü var sevmiyorum ama yeni eve taşınacağımız için kirlenmemeleri için seriyoruz :) )

   

4 yorum: