03 Şubat 2015

Ayşe'ye doğum günü süprizi..

Bilen biliyor ya bizim çatlak kızlar grubumuzu.. Ayşe veNihan'ı..
Cumartesi günü Ayşe'nin doğum günüydü. Nihan'la benim ''merdiven altı dayanışması'' diye adlandırdığım gizli gizli konuşmalarımızla Ayşe'ye süpriz hazırladık.
Ayşe'nin blogundan aldım. Nihanla benim hediyelerimize genel bakış :)
Ne yapacağımıza bir karar veremedik hep değiştirdik..
aşık kuşlar diye koydum bunun adını. ne zamandır ben kendime almak istiyordum ama Ayşe'ye nasip oldu :) Arkadaki fındık yazın Ordu'da ellerimle toplamıştım :) 
Kıvanç kuzusu için scoby doo bere. Devamlı subuki duu diyormuş evde. eee dedim kuzuya bi subuki duu örelim dedim. çaktırmayın kendim bile giydim napim çok beğendim :)
Kınavç'ın doğum bilgilerini almak için çok uyanıklık yaptım yavrum saf saf konuşuyor :D :D '' Ayşe Kıvanç kaç kilo doğmuştu kaç cm idi?'' diye soru sordum çaktırmadan maşallah yaa maşallahh dedim :D 
20lik diş ameliyatımla evdeydim elimde boştu hazır havlu ve iplerim varken Nihan'dan şablon bulmasını istedim telefona bakarak işledim. Hem dişim hem de deliklerin minik olmasıyla gözüm ağrıdı ayol.. Ama değdi..

Hayatımda '' iyi ki tanımışım'' dediğim yüz yüze görmesem de kalbimde hissettiğim 7/24 dedikodu yaptığım '' çatlak kızlar'' iyi ki varsınız..
Doğum günün kutlu olsun Ayşe'm herşey gönlünce olsun..
Seni seviyorum çatlak kızların en kibarı hehe :)6 yorum:

 1. sende iyiki varsın kuzum :) iyiki bir araya gelmişiz günün birinde yüz yüze de otururz inşallah :) iki kararsız olaraktan iyi karar verdik hediyelere yoksa doğum günü geçip gidecekti hala hediyeler gidemeyecekti :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen kuzum ya iki kararsız güzel karar verdik :) inşallahh çok istediğim şey o..

   Sil
 2. ayyy canım benim hayatımın en güzel hediyeleriydi kız bunlar yirim sizin merdiven altı konuşmalarınızı hepsi benim için çok özel hepsi benim için çok değerli hediyeler :D tabi sizde en değerlilerimsiniz iyiki tanımışız birbirimizi seviyorum siziiii :D :D

  YanıtlaSil
 3. Tam el emeği hediyeler olmuş, böylesi daha değerli bence.

  YanıtlaSil